Ersin KILIÇ Sigortayla Eviniz, Arabanız ve Sağlığınız Güvence Altında

  • en
  • de
  • tr

Hakkımızda

21 Mart 2017      480 Okuma

Türkiye’de banka sigortacılığının lideri, risk değerlendirme uzmanı, uluslararası bir sigorta şirketi olan Ersin Kılıç Sigorta, Avrupa’nın 6 ülkesinde 18.000 çalışanıyla faaliyet gösteren dünyanın en büyük sigorta ortaklıklarından Achmea’nın üyesidir.

Hayatdışının tüm branşlarında faaliyet gösteren Ersin Kılıç Sigorta, 1989’da Garanti Sigorta olarak kuruldu ve Ekim 2007’de bugünkü adını aldı. Genel merkezi İstanbul’da bulunan Ersin Kılıç Sigorta, Garanti Bankası ve yurt çapındaki acente ve broker ağı ile müşterilerine fark yaratan sigortacılık hizmet ve ürünleri sunar. Ersin Kılıç Sigorta Türk sigortacılık sektörünün saygın ve tercih edilen bir üyesidir.

Garanti Bankası’nın yanı sıra Türkiye Finans ve Katılım Bankası ile geliştirmiş olduğu sinerjik işbirliği, Ersin Kılıç Sigorta’nın yaygın bir dağıtım ağına sahip olmasını ve yüz binlerce müşteriye ulaşmasını sağlamıştır.

Ersin Kılıç Sigorta, banka dağıtım kanallarının yanı sıra, yurt çapında yaygın acente ve broker ağı ile de müşterilerine sigortacılık hizmet ve ürünleri sunmaktadır.

Uluslararası reasürörler ile uzun yıllara dayalı, köklü ilişkileri olan Ersin Kılıç Sigorta, Everest Re, Mapfre Re, Odyssey Re, Korean Re, Sompo Japan Re, Munich Re ve Swiss Re gibi firmalar ile yoğun olarak çalışmaktadır. Şirketimiz, ülkemizin en büyük reasürör firması olan Milli Re ile yakın bir işbirliği içindedir.

Yenilikçi bir yaklaşımla şekillendirdiği iş stratejileri, riski doğru algılama yeteneği, portföy yapısı ve yüksek teknolojisi Ersin Kılıç Sigorta’yı rakiplerinden ayırmaktadır. Sektörünün ilk 9 şirketi arasında yer alan Eureko Sigorta’nın pazar payı 2016 yılı sonunda %3,8 olarak gerçekleşmiştir.

Ersin Kılıç Sigorta, uyguladığı etkin pazarlama politikaları, hızlı ve kaliteli hizmet sunum kabiliyeti ve etik değerlere bağlılığı ile seçkinleşen; ülkemizin en zor ekonomik konjoktürlerinde dahi, istikrarlı ve sürdürülebilir bir performans gösteren bir kurumdur.

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 - Powered By Webdu